strona główna   spis treści   strona Stowarzyszenia   strona UMK

Absolwent

BIULETYN STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW UMK

Nr 14, TORUŃ, WRZESIEŃ, 2009 r.

Apel do członków Stowarzyszenia Absolwentów UMK

Szanowne Koleżanki!
Szanowni Koledzy!

Zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich osób posiadających zaległości w opłacaniu składek o ich uregulowanie.

Pragniemy zaznaczyć, że składki są podstawowym źródłem finansowania działalności statutowej Stowarzyszenia. Liczymy, więc na pełne zrozumienie podejmowanych przez nas działań mających za zadanie poprawę sytuacji finansowej naszego Stowarzyszenia, które ze swej strony czyni starania o pozyskanie także innych źródeł dochodów. W roku bieżącym uzyskaliśmy (zapowiadany wcześniej) status organizacji pożytku publicznego - jednak w najbliższym okresie wydatki nadal pokrywać będziemy z przychodów pochodzących ze składek i pomocy udzielanej przez Uniwersytet.

Równocześnie informujemy, że stosownie do postanowień statutu, Zarząd Stowarzyszenia może w szczególnych przypadkach - na wniosek osoby zainteresowanej - umorzyć zaległości. Obowiązuje jednak opłacenie składki za rok 2008, której wysokość (od 1 kwietnia 2007 r.) wynosi:

- 20 zł rocznie dla emerytów, rencistów, studentów i doktorantów,

- 40 zł rocznie dla osób pracujących.

Przy okazji informujemy, że zgodnie ze statutem, na rzecz Stowarzyszenia Absolwentów UMK można przekazywać także darowizny, spadki i zapisy.

Podajemy numer konta, na które należy dokonywać wpłat: przelewem bankowym, poprzez Internet, przekazem pocztowym lub bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia:

PKO BP II/O Toruń,
Stowarzyszenie Absolwentów UMK
87-100 Toruń, ul Gagarina 39
tel. (056) 611-47-57
e-mail: absolwent@umk.pl
www.umk.pl/absolwenci/sa

Biuro Stowarzyszenia
czynne : wtorek, środa, czwartek
w godz. 10 - 14:30

początek strony   strona główna   spis treści   strona Stowarzyszenia   strona UMK